Přeskočit na obsah, Přeskočit na navigaci, Mapa stránek
ALT + 0 Úvodní stránka
ALT + 1 Kontakt na obecní úřad
ALT + 2 Úřední deska obce
ALT + 3 Dokumenty obce
ALT + 4 Informace o obci
ALT + 5 Prohlášení o přístupnosti

ZPRÁVY

ze dne 22. 09. 2021

(pro přečtení celé zprávy na ni klikněte)

ÚŘEDNÍ DESKA OBCE - nově ...
vyvěšeno: Obecní úřad Dolní Rožínka - Informace o počtu a sídlech volebních okrsků - Oznámení o době a místě konání voleb Krajský úřad Kraje Vysočina - Informace pro voliče - prokazování totožnosti a státního občanství ve volebních místnostech Ministerstvo zemědělství ČR - Opatření obecné povahy

TS města Bystřice n. P. budou ...
vyvážet popelnice ve středu 29. 9. 2021

Finanční příspěvky na kůrovce Od 30. ...
8. do 15. 10. 2021 je možné podávat žádosti o příspěvky na zmírnění dopadů kůrovcové kalamity v lesích za rok 2020 na webových stránkách http://eagri.cz/public/web/mze/lesy/dotace-v-lesnim-hospodarstvi-a-myslivosti/financni_prispevky_na_kurovcove/ Pokud budete potřebovat pomoc s žádostí, můžete se obrátit na paní Martinu Lukáškovou z Lesy ČR, tel. 725 627 963, e-mail: martina.lukaskova@lesycr.cz Uznatelné doklady pro žádost: pokladní doklady nebo faktury za těžbu, soustřeďování nebo odvoz či prodej dřeva, pracovní lístky o těžbě nebo soustřeďování dřeva, popř. kupní smlouvy o prodeji dřeva

Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ...
ČR se uskuteční v pátek 8. října 2021 od 14:00 do 22:00 hodin v sobotu 9. října 2021 od 8:00 do 14:00 hodin Volební místnost - v kulturním domě Právo volit má státní občan ČR s pobytem v obci, který alespoň druhý den voleb dosáhl věku 18ti let, a prokáže se platným průkazem totožnosti (občanský průkaz nebo cestovní pas).

V jiném volebním okrsku může ...
volič volit pouze na vydaný voličský průkaz. O tento průkaz se žádá na obecním úřadě. Volič může požádat ze závažných (zdravotních) důvodů o to, aby mohl v místě bydliště hlasovat do přenosné volební schránky. Před dnem voleb můžete požádat o návštěvu volební okrskové komise s přenosnou volební schránkou na obecním úřadě, tel. 566 567 133. Volební lístky obdržíte do schránek před volbami.

Obecní úřad bude v pondělí ...
27. 9. 2021 uzavřen.

Prodejna COOP Dolní Rožínka v úterý ...
28. 9. 2021 ZAVŘENO

SAMOOBSLUŽNÉ VÝDEJNÍ MÍSTO ZÁSILKOVNY U PRŮMYSLOVÉ ...
PRODEJNY BUDE V PROVOZU OD 20. 09. 2021

TISKOVÁ ZPRÁVA Dne 6. 9. 2021 ...
proběhla ve Žďáru nad Sázavou konference na téma "Dostupnost zdravotní péče na Vysočině". Je dlouhodobě nedostatek zubních lékařů, situace není dobrá s praktiky a do budoucna se dá očekávat nedostatek dětských lékařů. Účastníci se shodli, že stávající neutěšený stav mohou společně řešit jen samosprávy obcí, kraje a managmenty nemocnic. Zásadní odpovědnost a úkoly mají zdravotní pojišťovny a stát. Je nutné zvýšit tlak veřejnosti na politiky, aby stát plnil svoji roli v zajištění zdravotní péče.

9. října 2021 od 19:00 ...
NEDVĚDICE - SOKOLOVNA Charitativní KONCERT PETRY JANŮ "S LÁSKOU MÁ SVĚT NADĚJI" Výtěžek z této akce podpoří služby pro ovdovělé rodiny s dětmi. Na koncertě vystoupí i pěvecký sbor Petry Cvrkalové - Cvrčci. Předprodej vstupenek za 550 Kč na www.vrbalistek.cz nebo v informačním centru v Nedvědici.

Životní jubileum v září 2021 ...
slaví Caha Vladimír, Horská Alena, Nová Emilie, Dvořáková Marie, Sedláková Věra Srdečně blahopřejeme, přejeme pevné zdraví, spokojenost a pohodu do dalších let.


Vinařství Holánek přijede s pojízdnou ...
vinotékou v pátek 24. září od 18:00 do 18:15 na své obvyklé místo. Každý týden bude vozit kvalitní moravská vína sudová i lahvová a tento týden také oblíbený červený burčák!

Domov s pečovatelskou službou Dolní ...
Rožínka nabízí k pronájmu dva byty pro seniory nebo pro osoby se zdravotním postižením. Bližší informace na tel. 606 425 900

Koruna Vysočiny, z. s. vyhlašuje ...
výběrové řízení na post ředitele/ředitelky kanceláře managmentu destinace Požadavky: min. středoškolské vzdělání, znalost regionu, předchozí zkušenosti s vedením týmu, reprezentantivní jednání, uživatelskou znalost práce na PC, řidičský průkaz B, trestní bezúhonnost Termín podání přihlášek: 11. října 2021 do 12:00 hodin Podrobnosti přihlášky a dalších dokladů potřebných k výběrovému řízení zjistíte na stránkách www.korunavysociny.cz/moznosti-spoluprace nebo od pana Martina Mrkose na tel. 739 477 703, e-mail: martin.mrkos@zdarns.cz

Tyto zprávy jsou automaticky generovány z Infokanálu Dolní Rožínka.