Hry bez hranic 2016

Vytvořeno: čtvrtek 22. září 2016 14:59

V sobotu 3. září se v Bystřici nad Pernštejnem na fotbalovém stadionu uskutečnil třetí ročník Her bez hranic. Soutěže se zúčastnilo 10 obcí (Bystřice n. P., Dalečín, Dolní Rožínka, Rozsochy, Rožná, Strážek, Štěpánov nad Svratkou, Věžná, Vír a Zvole). Celkem bylo 9 herních disciplín, osm z nich bylo pod patronátem jednotlivých obcí, poslední vědomostní hru připravil Mikroregion Bystřicko.

Nástup

Tým za Dolní Rožínku soutěžil v sestavě: Pavel Bartoněk starší, Pavel Bartoněk mladší, Jaroslava Sluková, Roman Sluka a Marek Fendrych. Metodický vedoucí Zdeněk Horák vybral jako naši disciplínu přemístění míčku sérií pěti trubek až k cíli, přičemž míček nesměl vypadnout z trubky na zem. V této disciplíně jsme měli bezkonkurenčně nejlepší čas.

Trubkovaná

V soutěži jsme získali krásné 2. místo a členové týmu potvrdili dobrou kondici z předchozích dvou ročníků. :-)

Konečné pořadí:

1. místo - Bystřice nad Pernštejnem

2. místo - Dolní Rožínka

3. místo - Dalečín

Další ročník Her bez hranic by měl proběhnout v Dolní Rožínce.

Fotky z her jsou ke shlédnutí zde: http://mikroregionbystricko.rajce.idnes.cz/Hry_bez_hranic_2016/

Předání cen

Foto s cenami