Hry bez hranic 2019

Vytvořeno: středa 18. září 2019

V sobotu 14. září 2019 za krásného slunného počasí proběhl ve Strážku další ročník soutěže Hry bez hranic mikroregionu Bystřicko. Her se účastnily týmy z Bystřice nad Pernštejnem, Dalečína, Dolní Rožínky, Horní Rožínky, Rozsoch, Rožné, Strážku, Velkých Janovic a Víru. Soutěžilo se v 9 disciplínách - soutěžící běhali, přeskakovali, podlézali překážky, skládali puzzle, zkoušeli udržet rovnováhu, byli spolu svázaní, pojídali na čas nejrůznější ingredience.

Dolní Rožínce se podařil naprosto skvělý výsledek - třetí vítězství v řadě!!! v již osvědčené vítězné sestavě Pavel Bartoněk, Pavel Bartoněk jr., Jaroslava Sluková, Marek Fendrych a Marek Šacl. Putovní pohár opět nezměnil svého majitele a zůstal v Rožínce. Děkujeme za báječnou reprezentaci obce!

1. Dolní Rožínka

2. Dalečín